Hakkımızda


LİANA GELİNLİK ANTALYA

Zengin tasarımlarıyla Işıklar Caddesinde...

Antalya’nın gelinlik denilince akla gelen Işıklar caddesinde zengin ürün yelpazesiyle, piyasadaki kaliteli ve prestijli duruşuyla, gelişmenin sürekliliğine inanan bakış açısıyla; ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiği önemle sektörde öncü ve güvenilir marka kimliği kazanmıştır. Başarımızın temeli kullandığımız hammaddelerin kalitesine ve ürünlerimizin işçiliğine verilen öneme dayanmaktadır. .

ÖZGÜN TASARIM

Hayallerinizdeki gibi

Liana gelinlik , şık , göze çarpan ve elegant tasarım stili ile dünya moda trendlerini izleyerek zengin ve orijinal koleksiyonlar hazırlamaktadır. Her alanda kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız teknolojinin sunduğu tüm imkanları işe entegre ederek dinamik büyümenin sürekliliğini sağlamaktadır. Liana Gelinlik, sektör standartları üzerinde sunduğu hizmet kalitesi ile marka değeri yüksek, tavsiye edilebilen bir imaja sahip olmayı ilke edinmiştir.

Liana Gelinlik Antalya yılların tecrübesiyle kendini geliştirmeye ve değişen dünya modasına uygun şekilde güncellemeye devam ediyor...